Schuco AutomotiveFinish | SAF

Nová farebnosť s brilantnými metalickými farebnými tónmi na plastových profiloch

Novo vyvinutá technológia nanášania vrstiev Schuco AutomotiveFinish je inovatívny postup na farebné stvárnenie plastových profilov. V predpise farebných odtieňov je know-how automobilových lakov s najvyššími technickými nárokmi na reprodukciu farby a na odolnosť proti vplyvom životného prostredia. Metalické farby ako RAL 9006, RAL 9007, DB 703 a vybrané farby zo škály RAL-EFFECT sú prezentované v doposiaľ nedosiahnutej brilantnosti.

Schuco AutomotiveFinish v skratke

Rozsiahle a dlho trvajúce série testov potvrdzujú, že ide o bezpečný produkt, ktorý pri pohľade na kvalitu a trvácnosť zdvíha latku v nasledujúcich bodoch:

| stabilita farebného odtieňa po umelom pôsobení poveternostných vplyvov
| odolnosť voči chemikáliám
| odolnosť voči oderu (aj pri vysokolesklých povrchoch)
| prijímanie tepla
| pevnosť priľnutia k základnému prvku

V procese výroby je Schuco AutomotiveFinish efektívny, ekologicky zmysluplný spôsob nanášania vrstiev. Pri výrobe nevzniká žiaden odpad a energetická spotreba je v porovnaní s inými spôsobmi nanášania vrstiev mnohonásobne nižšia.

Dodávaný sortiment obsahuje 9 metalických farieb pre interiér a exteriér, ako aj 2 špeciálne farby na použitie len v interiéri.

Brilantnosť jednotlivých farieb sa dosahuje použitím špeciálnych farebných pigmentov, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom a súčasne aj tepelne optimalizované. Stupeň lesku sa pre každú farbu formuloval zvlášť, aby sa dosiahol moderný vnem. Schuco AutomotiveFinish otvára novú, jedinečnú pestrosť stvárnenia tak ako v interiéry tak aj v exteriéry.

- externý článok 1